top of page
Автовыкуп Киев

АВТОВИКУП КИЇВ 

Зручно, швидко, безпечно

Продайте своє авто в будь-якому стані за 1 годину та отримайте "живі гроші" зручним для вас способом. Всі клопоти з транспортування та переоформлення за рахунок компанії

Процес автовикупу:

або

Дізнайтесь ціну свого авто вже через 15 хвилин.
Якщо ціна вас влаштує, наш фахівець виїжджає до вас у будь-яку точку Києва та здійснює викуп авто.

Типи автомобілів для автовикупу

Не можете довго продати авто, потрапили до ДТП чи терміново потрібні гроші? Ми купимо ваш б/в автомобіль у будь-якому стані

выкуп целых авто

Викуп б/в авто

выкуп после дтп киев

Викуп авто після ДТП

выкуп авто аварийных киев

Викуп аварійних

Переваги

Выкуп авто в любом состоянии

Викуп авто у будь-якому стані

бесплатная оценка авто

Безкоштовні оцінка, оформлення та евакуація

срочный выкуп авто

Терміновий викуп у день звернення

автовыкуп

Найвища ціна – 98% від ринкової вартості

выкуп авто киев

Про наш автовикуп

Автовикуп Київ став одним із найкращих дилерських центрів у Києві та Україні. З 2003 року ми присвятили свої зусилля, щоб відточити роботу автовикупу до ідеалу. Ми пропонуємо широкий вибір варіантів, а наша професійна команда готова задовольнити будь-які потреби.

або

Бажаєте продати авто? 

Дякую, що заповнили форму.

Коли автовласник хоче продати машину, він може зіткнутися із низкою труднощів. Особливо якщо автомобіль не в ідеальному стані, після ДТП. Але навіть машину в хорошому стані складно продати за один день, не вдаючись до суттєвого демпінгу. Автовикуп авто дозволяє власнику швидко реалізувати транспортний засіб без необхідності шукати покупця, проводити рекламні кампанії, витрачати час на покази та оформлення угоди. Викуп авто із проблемами технічного характеру і не на ходу також можливий!

Автовикуп Київ — кому підходить

Самостійний продаж автомобіля здається максимально вигідним. Але вона потребує сил та часу. Продавець повинен:

 • підготувати автомобіль до продажу, зробити якісні фото та підготувати опис ТЗ;

 • розмістити оголошення про продаж на різноманітних рекламних майданчиках;

 • регулярно відповідати на запити, що цікавляться автомобілем;

 • проводити покази;

 • брати участь у переоформленні авто, а часто й оплатити його.

Вже на цьому етапі варто задуматися про те, що вигідніше: автовикуп у Києві або продаж самостійно.

Перші складнощі починаються на етапі самостійної підготовки автомобіля до продажу. Якщо авто на ходу – це не складно. Достатньо помити машину та зробити якісні фотографії при гарному освітленні. Велика помилка фотографувати авто вночі під світлом ліхтарів. Тому що більшість людей оцінюють стан візуально. Не зайвим буде зробити кілька відео, в яких буде чути, як працює двигун, як спрацьовує запалення та інші аспекти. Якщо авто вимагає ремонту внаслідок зношування або після ДТП, це потрібно зафіксувати на фото та вказати в описі.

Перша проблема, з якою стикаються автовласники, — численні порожні дзвінки з проханням опустити ціну. Особливо якщо машина після ДТП мало хто хоче платити за неї адекватну ціну, більшість потенційних покупців пропонують копійки. Через якийсь час власник починає сумніватися у вартості, яку він просить за свій автомобіль, та намагається її знижувати. Але це не гарантує швидкий продаж авто. Перекупники продовжуватимуть збивати навіть дуже низьку ціну. В результаті продавець витрачає сили, час та нерви і продає своє авто за мінімальною ціною. Компанії з викупу автомобілів допомагають уникнути цих складнощів.

Викуп вживаних авто в Києві - переваги

Швидкий автовикуп Київ позбавить усіх цих проблем. Все, що потрібно власнику - залишити заявку з фото та коротким описом автомобіля. Викуп будь-якого авто відбувається у найкоротший термін. Від подання заявки до оформлення угоди зазвичай проходить не більше 24 годин. Викуп авто у день звернення — нормальна практика, якщо сторони змогли домовитись про ціну. Можливий навіть викуп авто за годину, якщо продавець погодиться із первісною запропонованою вартістю.

Звернутися на сайт викуп авто варто, якщо у вас немає часу та бажання:

 • готувати авто до продажу;

 • відповідати на порожні телефонні дзвінки;

 • спілкуватися з перекупниками, які збивають ціни;

 • зустрічатися із потенційними покупцями;

 • возити машину на СТО для техогляду перед продажем

Один дзвінок до автовикупу Київ і всі ці турботи візьмуть на себе професіонали. Якщо вам потрібен терміновий автовикуп, тим більше варто звернутися до фахівців.

Компанія здійснює автовикуп будь-яких, у тому числі проблемних автомобілів:

 • бу з будь-яким пробігом;

 • після ДТП;

 • не на ходу;

 • що потребують ремонту;

 • з боргами та штрафами.

Єдина вимога для викупу авто у Києві – наявність української реєстрації. З усіма іншими питаннями розберуться співробітники скуповування.

Терміновий автовикуп - як скористатися

Скупка машин у Києві та області доступна для всіх власників авто на українській реєстрації. Щоб скористатися послугою, потрібно подати заявку через сайт або зв'язатися з менеджером Viber. Достатньо подати заявку на скупку автомобіля, щоб отримати гроші за ТЗ того ж дня.

Співробітники автовикупу проводять попередню оцінку машини на підставі марки, моделі та року випуску, а також за наданими фотографіями. Після цього сторони домовляються про очний огляд автомобіля. Автовикуп у Києві здійснюється з виїздом спеціаліста. Власнику не треба нікуди їхати. Після огляду він отримує пропозицію із ціною, якщо вона влаштовує, того ж дня автомобіль переоформлюють.

Скупка машин у Києві — гарантії

Компанія пропонує автовикуп проблемних авто у Києві та області, також є представництва в інших містах України. Скористатися послугою викупу авто з пробігом можуть усі власники машин із українською реєстрацією. Викуп автомобілів у Києві відбувається через процедуру перереєстрації або через генеральну довіреність. У будь-якому випадку, власник одразу отримує гроші.

Щоб продати машину через автовикуп Київ дорого, транспортний засіб має бути у хорошому стані, без слідів ушкоджень та ДТП. У такому разі власник може розраховувати отримати максимальну ціну через викуп автомобілів у Києві.

Якщо автомобіль проблемний, знаходиться в кредиті або є заставним майном, якщо на ньому є штрафи та пеня, тоді викуп бу авто в Києві — найпростіший варіант продажу. Представники компанії вирішать усі бюрократичні питання, сплатять штрафи та інші необхідні платежі для переоформлення. Власник отримає різницю суми на руки і позбавиться відразу всіх проблем, пов'язаних з автомобілем.

bottom of page