top of page
 • Фото автораДмитро Кулініч

Скільки триває ремонт авто?

Джерело зображення: pixabay.com

Час, необхідний для ремонту авто, залежить від безлічі факторів, таких як складність ушкоджень, доступність запчастин, завантаженість автосервісу і досвід механіків. Зазвичай ремонт може зайняти від кількох годин до кількох днів або тижнів, залежно від конкретної ситуації. Під час планування ремонту авто рекомендується обговорити з автосервісом очікуваний час виконання робіт.

Що робити якщо потрапив в аварію

Навіть легка ДТП є максимально стресовою ситуацією для власника машини. Адже за аварією слідує, як мінімум, ремонт, а ще можуть бути неприємності у вигляді суду та штрафів. При потраплянні в аварію потрібно:

 • забезпечити подальшу безпеку собі та іншим учасникам дорожнього руху. Увімкніть аварійну сигналізацію, виставте попереджувальний трикутник;

 • якщо є постраждалі, негайно викликати швидку допомогу і надати їм першу допомогу;

 • негайно повідомити в поліцію про ДТП і слідувати їхнім інструкціям, щоб отримаєте копію аварійного протоколу.

 • якщо автомобіль застрахований - повідомити про подію страхового комісара або страхову, щоб отримати інструкції щодо подальших дій по оформленню шкоди і можливого ремонту автомобіля за гарантією.

 • За можливості фіксуйте те, що відбувається, на камеру телефону, зробіть фото і відео. Якщо є свідки, попросіть їх залишити контактні дані. Це допоможе в разі судових розглядів.

Де ремонтують авто

Автомобіль можна відремонтувати в різних місцях:

 • в офіційних автосервісах, прямо пов'язаних із виробником автомобіля. Звертатися до них можна весь термін гарантійного ремонту автомобіля;

 • у спеціалізованих автосервісах, які не пов'язані прямо з конкретним виробником, але спеціалізуються на ремонті та обслуговуванні автомобілів різних марок;

 • у приватних майстернях, які спеціалізуються на певних видах робіт, наприклад, з кузовного ремонту, заміни скла, діагностики, обслуговування коліс.

Вибір місця для ремонту залежить від типу пошкоджень, бюджету, якості обслуговування та інших факторів. Але навіть при зверненні до офіційного сервісу, максимальний термін ремонту за гарантією обмежений умовами договору. Зверніть на це увагу, і уточніть, на який термін дається гарантія.

Скільки за часом триває ремонт автомобіля

Час ремонту авто залежить від різних чинників:

 • обсягу робіт;

 • доступності запчастин;

 • завантаженості сервісу.

Скільки за часом триває ремонт авто, вам можуть підказати майстри на конкретному СТО після діагностики. Воно може варіюватися від одного дня до кількох тижнів.

Зазвичай час, необхідний для ремонту автомобіля, може варіюватися від кількох годин до кількох тижнів, залежно від перерахованих вище факторів. Під час планування ремонту рекомендується обговорити з автосервісом очікуваний час виконання робіт. Існує встановлена норма часу на ремонт автомобіля, але нею користуються здебільшого тільки офіційні автосервіси.

Які є альтернативи

Якщо автомобіль не підлягає ремонту, або оціночна вартість ремонту занадто висока, можна продати авто. Компанія "Автовикуп Київ" пропонує швидку угоду з купівлі вашого автомобіля. Угоду можна укласти безпосередньо в день звернення. Попередньо авто оцінює фахівець, і якщо сума влаштовує обидві сторони, укладається договір купівлі-продажу, і продавець отримує гроші.


5 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Komentarze


Komentowanie zostało wyłączone.

Бажаєте продати авто? 

Дякую, що заповнили форму.

bottom of page