top of page
  • Фото автораДмитро Кулініч

Куди звертатися при неякісному ремонті авто?

Джерело зображення: pixabay.com


Питання якості ремонту машини може бути критичним. Адже ремонт - це не тільки усунення зовнішніх дефектів, наприклад після ДТП, а й відновлення технічного стану авто. І на жаль, відновити його після аварії вдається не завжди. Іноді автомобіль залишається не придатний до подальшої експлуатації або його стан неможливо повернути до норми.

Як зрозуміти що ремонт неякісний

Визначити неякісний ремонт авто не завжди можна на око. Звісно, якщо візуально видно нерівності, подряпини та вм'ятини на кузові - це видно одразу. І якщо їх повинні були усунути в процесі ремонту - значить з ним не впоралися. Також варто звернути увагу на:

  • роботу всіх систем автомобіля. Навіть тих, які не лагодили, адже в процесі ремонту їх могли зачепити і пошкодити. Якщо на СТО зламали машину, що робити? Як мінімум зафіксувати цей факт і попросити усунути поломку на місці. А для цього потрібно відразу перевірити всі системи, перш ніж забирати автомобіль;

  • вібрація, сторонній шум. Після ремонту автомобіль не повинен видавати сторонні звуки. Якщо вони є, значить роботи із заміни або регулювання деталей виконані не якісно;

  • запах. Пошкодження системи вентиляції або паливної можна розпізнати за неприємним або не типовим запахом у салоні.

Також зверніть увагу на те, як заводиться і їде машина. Якщо до аварії та ремонту вона поводилася по-іншому, можливо, це проблеми з рульовим керуванням або підвіскою.

Що робити якщо виявлено недоробки

Якщо автосервіс не усунув поломку, то поступово пошкодження можуть посилитися. Іноді це відбувається відразу, але частіше неякісний ремонт дає про себе знати через якийсь час. Що робити якщо ремонт не те, що неякісний, а в автосервісі просто зіпсували машину? Таке буває, якщо звертатися в "гаражні СТО", які не можуть нічого гарантувати. Але і на сертифікованих сервісах ніхто не застрахований від помилок.

Найчастіше проблему можна вирішити безпосередньо в сервісі, який виконував роботи. Звернення до адміністратора або самих фахівців з ремонту буває достатньо, щоб вони переробили ремонт або виконали гарантійне обслуговування. Сама по собі гарантія і видається саме для цього, щоб можна було усунути наслідки неякісного ремонту або виявлених пізніше проблем.

Перше, що потрібно робити, виявивши неякісний ремонт авто - зафіксувати несправність і звернутися на СТО. Якщо претензію не приймають, потрібно зібрати докази, що саме ремонт став причиною нових поломок. З фото та відеоматеріалами, документами можна звернутися до товариства захисту прав споживачів.

Як повернути гроші за ремонт

Будь-який адвокат підтвердить, що СТО охочіше береться за те, щоб переробити роботу, ніж повертає гроші. Питання, як повернути гроші за неякісний ремонт авто, найімовірніше доведеться вирішувати через суд і за допомогою правозахисників. Вам доведеться зібрати докази, що саме на цьому СТО проводився ремонт. Також потрібно довести, що саме внаслідок ремонту виникли проблеми з експлуатацією або зовнішнім виглядом авто.

Що робити якщо в автосервісі зіпсували машину

Якщо спроби повернути гроші за неякісний ремонт не увінчалися успіхом, а експлуатація автомобіля в такому вигляді неможлива, його можна продати. Отримати вигідну пропозицію на автомобіль після ДТП або поганого ремонту можна від компанії "Автовикуп Київ". Експерти компанії виїжджають на огляд і пропонують вартість за автомобіль в тому стані, в якому він перебуває в даний час.


8 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Commenting has been turned off.

Бажаєте продати авто? 

Дякую, що заповнили форму.

bottom of page